zavolejte nám0086 731--85252378

Pošlete nám e-mail[chráněno e-mailem]

Domů>O nás>Novinky

Série Minghe Display Arc pomáhá fóru Yabuli

Čas: 2021-03-01 Hity: 18

Fórum Yabuli je špičkové podnikové fórum s největším počtem účastníků, největším rozsahem a nejvyšší úrovní čínských státních podniků, soukromých podniků a zahraničních podnikatelů a nejhlubší diskusí o ekonomických a řídících otázkách. Je znám jako „Davos of Čína “.


202103011


U 20. výročí Yabuli fóra poskytla skupina Minghe Group pro Yabuli Forum všechna řešení systému LED displejů. Společnost Minghe používá k vytvoření velké zakřivené obrazovky displej LED s malým roztečí MC-291. Pohyblivá dráha je navržena se čtyřmi délkami oblouku 3.5 metru a výškou 5.2 metru. Obrazovka je dvě pevné a dvě mobilní. Profesionální displej kombinuje smysl pro technologii a smysl pro umění. , Stal se hlavním zaměřením místa konání.


202103012

Mnoho velkých konferencí miluje zakřivené velké obrazovky, které mají velké výhody v zobrazovacích efektech. Konvenční velké obrazovky obvykle mají pouze jednu stranu a pokrytí publika zakřivenými obrazovkami LED je dvě strany nebo dokonce tři až čtyři. Maximální míra pokrytí může dosáhnout 360 °, což může pokrýt publikum bez slepých míst a dosáhnout dobrého komunikačního účelu. Ve srovnání s plochými obrazovkami mají zakřivené obrazovky přirozenější a pohodlnější zorné pole a širší pozorovací úhel.