zavolejte nám0086 731--85252378

Pošlete nám e-mail[chráněno e-mailem]

Domů>O nás>Novinky

MHG získal ocenění od mezinárodních odborníků

Čas: 2020-12-11 Hity: 6

    Čínská Čchang-ša, slavné město domovského města předsedy Maa, má již více než 3000 let historii. V průběhu historie má Changsha svou vlastní, ale výraznou kulturu.


integrace nových médií


    Během 16. – 19. Dubna vláda Changsha pozvala více než 100 odborníků na umění nových médií ze 70 zemí, aby uspořádali konferenci o integraci nových médií s kulturou Changsha.


kultura ohňostrojů


    Na návštěvě Changsha ukázala svou kulturu ohňostrojů, kulturu budování historie, kulturu komunitních aktivit atd. Všichni odborníci jsou docela dojatí ohledně svědectví o štěstí občanů Changsha.  


Showroom MHG


    Jako průkopník v integraci nových médií s kulturou má MHG tu čest pozvat na návštěvu část odborníků. MHG ukázala svou historii společnosti, kvalifikaci společnosti, projektové případy po celém světě, také ukázala showroom produktů. Všichni odborníci se cítili docela překvapeni, když věděli, že MHG je vysoce kvalitní na LED displeji a LED osvětlení pódia.


    Na konci této návštěvy všichni odborníci vysoce ocenili MHG, budou se snažit propojit nový mediální produkt nejen s obchodem, ale také s životem lidí.


Skupina Minghe


    Děkujeme všem odborníkům, vítejte na své příští cestě. A doufám, že se vám všem líbí město Changsha, užili si čas.