zavolejte nám0086 731--85252378

Pošlete nám e-mail[chráněno e-mailem]

Domů>O nás>Novinky

Řešení půjčování LED displejů MHG zastíní zbytek na infocomm 2018

Čas: 2020-12-11 Hity: 6

InfoComm 2018 je největší profesionální audiovizuální veletrh v Las Vegas s tisíci produktů pro audio, LED displeje, LED video stěny, Digital Signage, půjčovny mixážních pultů. Domácí automatizace, zabezpečení, VR a živé přenosy. letos se téměř 43,000 XNUMX přihlásilo k účasti na této výstavě-O 10% více než naposledy jsme byli v Las Vegas! Toto bude vaše první show InfoComm - nebo vaše druhé, páté, dokonce desáté - ale vždy je tu něco nového.

Podívejme se, co je nového ve stánku: N3264, Nemohli jsme být nadšeni sdílením našeho nového řešení pro pronájem LED displejů.

 

Řada W3 zahrnuje vnitřní P2.5, P3.1 a venkovní P3.9, P4.8, které se vyznačují nízkou spotřebou energie, kombinací slitiny hořčíku a uhlíkových vláken, v současnosti jsme jediní, kdo vyrábí uhlíková vlákna Zobrazit. Uhlíkové vlákno je ve skutečnosti nejnovějším technologickým trendem pro led displej, protože je lehčí než skříň pro tlakové lití, velmi snadná instalace a má delší životnost. Stará skříňka je 15 kg, ale uhlíkové vlákno je pouze 10 kg. A co víc, připojení dvou skříněk lze dokončit do 10 sekund, což je vaše nejlepší volba pro pronájem událostí.

Kromě toho jsou naše RGBW LED Fresnels, zdroj čtyř vedených elipsoidních, vedených měkkých panelů, vedených profilů s pohyblivou hlavou, oba oceněny klienty po celém světě.


pls laskavě zanechte svou zprávu a objednejte si demo.