zavolejte nám0086 731--85252378

Pošlete nám e-mail[chráněno e-mailem]

Domů>O nás>Novinky

V doprovodu technologie postavil Minghe prvotřídní Converging Media Center

Čas: 2021-03-18 Hity: 58

Nedávno byla dokončena 2. fáze konvergujícího mediálního centra na úrovni krajů, které společnost Minghe Group přizpůsobila pro okres Changsha. S konceptem „media +“ poskytuje studio diverzifikované komplexní služby; poskytuje také uživatelům služby vládních záležitostí, životní služby… atd. Prostřednictvím integrace médií se neustále zdokonaluje mediální komunikace na úrovni krajů, vůdčí síla, vliv a důvěryhodnost veřejnosti.


202103222


Studio využívá řadu LED obrazovek s malou roztečí a interaktivní dotykovou obrazovku Minghe DA-151, které se vyznačují vysokou stabilitou, pěkným vzhledem, přesným spojením, efektem měkkého zobrazení a širokým pozorovacím úhlem, se zobrazením a virtuální implantací v popředí. Zvyšuje tedy viditelnost a lépe zapadá do moderních pozorovacích návyků.


202103221


Byl použit režim třístupňového kruhového osvětlení. A osvětlení je pečlivé, jednoduché a měkké a nenápadným způsobem ukazuje umění studia. Všechna svítidla byla nabízena společností Minghe, včetně LED fresnelu M-L200J-5600WK, měkkého panelu LED M-L100PR-5600W ... atd., S vysokým CRI a nulovým šumem. Ve srovnání s tradičními mají lepší výkon, nižší spotřebu energie, delší životnost a nižší náklady na údržbu.


Mediální centrum v okrese Changsha je postaveno s důmyslnými koncepty, pokročilými funkcemi, vynikající technologií a bezpečným a stabilním provozem. Od hardwarových zařízení po správu a provoz je v popředí budování konvergenčních mediálních center na úrovni krajů v Číně.