zavolejte nám0086 731--85252378

Pošlete nám e-mail[chráněno e-mailem]

Domů>O nás>Novinky

DUYUN TŘETÍ PŘEDNÍ POHYBOVÉ MUZEUM

Čas: 2020-12-11 Hity: 7

DUYUN TŘETÍ PŘEDNÍ POHYBOVÉ MUZEUM

Zdědit ducha „TŘETÍHO PŘEDNÍHO“

Připomeňme si dny slávy!


Na stavbě muzea se podílí společnost Minghe Technology Co., Ltd. Kombinace špičkových technologií a profesionálních technologických služeb s kreativním designem muzea, které představuje muzeum digitálních kulturních zážitků s výstavami, vědeckým vzděláváním a zajímavými zkušenostmi.

Po dokončení bylo muzeum oficiálně otevřeno vnějšímu světu a přilákalo velké množství návštěvníků!

Prezentace oblasti digitálních kulturních zážitků muzea Made by Minghe Group

Muzeum „TŘETÍ-PŘEDNÍ“ je založeno na fyzickém zobrazení a integruje moderní high-tech prostředky k vytvoření oblasti interaktivních zážitků pro elektronický boj s důrazem na situační zkušenosti a interakci.


LED displej Minghe intenzivně svítí „Country Weighing“

V oblasti interaktivních zážitků elektronického boje se diváci mohou podílet na inteligentních interaktivních odpovědích, okamžitě si vyzkoušet odpalování raket prostřednictvím válcového LED displeje a užívat si 360stupňový panoramatický vizuální zážitek.

Podvodní raketové odpalovací zařízení

Zařízení simuluje vnitřní kabinu jaderné ponorky balistických raket. Podle manipulace zkušeného v „lodi“ může externí LED displej po startu simulovat všechny druhy stavů podvodní střely. Interakce mezi virtuální realitou může přimět diváky, aby si osobně vyzkoušeli situaci při spuštění rakety pod vodou.

Kuličkový displej LED produktu Minghe vytváří model modré země, který simuluje zážitek satelitu Beidou z vesmíru, aby sledoval Zemi, s velkým smyslem pro vědu a technologii.

Živý záznam obrazu v kombinaci s realistickou mikro scénou se příběh „TŘETÍHO PŘEDNÍHO“ pomalu odvíjí ...

Bez ohledu na to, jak se doba změní, duch za historickým dědictvím nikdy nezmizí. Stavba muzea hnutí Duyun Third-Front Movement neslouží jen k probuzení paměti, ale také k přenosu slavné historie, vědy a techniky a tvůrčí integrace a otevření nové cesty k výstavě muzea hnutí Third-Front Movement Museum, výrazně obohatil zážitek vnímání návštěvníků, nechte Muzeum historie nové burst aktivity!