zavolejte nám0086 731--85252378

Pošlete nám e-mail[chráněno e-mailem]

Domů>O nás>Novinky

Stručný přehled projektů MHG LED v červenci

Čas: 2020-12-11 Hity: 8

1. Taneční dramatická show „Vynikající Dan zhai“

MHG poskytuje pro show celkové řešení a služby videosystému, celková velikost LED displeje dosahuje 511 metrů čtverečních, hlavní LED displej a boční LED displej využívá vnitřní LED displej P3.9 litý pod tlakem, rozlišení pro hlavní LED pódiový displej může být 4K. Hlavně hlavní displej a boční led displej mohou být zasouvatelné, segmentované ve výšce 4 m na obrazovce displeje, a herní výkonová platforma je nastavena tak, aby představovala stereoskopický vizuální efekt.

Zobrazení p3.9

led displej výrobce

 

2. Drama představení „Armáda rudých žen“

Jeviště je založeno na 50 akrech skutečných krajinných hor s řekou o rozloze 1800 31 metrů. K dispozici je 500pcs LED displej, na nákladních vozech je nainstalován venkovní LED displej o ploše 2727 m25. Venkovní LED displej MHG využívá lampy SMDXNUMX a používá hliníkovou skříň z litého hliníku, každá skříň je pouze XNUMX kg, velmi vhodná pro pevnou instalaci, stohovací instalaci a závěsnou instalaci. 500mXNUMX venkovní LED displej

Venkovní LED displej

3. Pohlcující zážitkové drama „The Promise Phantom“

Společnost MHG poskytla hardware řídicího systému osvětlení videa a úplnou technickou podporu pro filmový svět Huayi Brothers (Suzhou), pohlcující scénář zážitkového dramatu "The Promise Phantom",. Na výstavě je použito panelové světlo MHG SL2-RGBW, parní světlo M-L216T1-RGBW, elipsoidní světlo M-L180CX, pohyblivé hlavové světlo MH-330-BSW tři v jednom, pohyblivé hlavové světlo M-L324YZ-RGBW , LED displej řady T3. Výkon repertoáru využívá centralizovaný systém řízení. Veškeré vybavení ve třech výkonnostních oblastech je centrálně řízeno. Operátor potřebuje pouze ovládat osvětlení, video, zvuk, speciální efekty a mechanická zařízení celého představení prostřednictvím inteligentního terminálu. Všechny efekty mohou být založeny na programování na časové ose nebo na tlačítkách s přesností ovládání až po synchronizaci snímků.

velkoobchodní led displej